Movies
Ratings
350
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
House of GucciRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5