Series
Ratings
65
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
BANANA FISHRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Migi & DaliRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5