Titles you rated
- Interviews with Monster GirlsRated ★ 3.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
NEW GAME!Rated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 4.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.5