Titles you rated
Secret GardenRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Kemono JihenRated ★ 3.0
My Golden KidsRated ★ 5.0
Dear SisterRated ★ 3.5
Shinhannin FlagRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
DearestRated ★ 4.5
AnoneRated ★ 4.0
Your Turn To KillRated ★ 3.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 3.5
Tamako MarketRated ★ 4.0- Koi no Jika Sougaku Love & MoneyRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Half Blue SkyRated ★ 3.0