Series
Ratings
15
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0