Series
Ratings
72
Mad DogRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 5.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 2.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5