Movies
Ratings
94
Kabukicho Love HotelRated ★ 2.0
Set Me FreeRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
The GrinchRated ★ 2.0
CloseRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
PatersonRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 3.0
MEGANRated ★ 1.5