Movies
Ratings
1022
It’s Okay!Rated ★ 3.5
In Front of Your FaceRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5- HumintRated ★ 2.5
Night on EarthRated ★ 3.5
Choir of GodRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
A HeroRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.5