Series
Ratings
253
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
MistyRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Beating AgainRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Come and Hug MeRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Money FlowerRated ★ 4.0