Movies
Ratings
320
Project Hail MaryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0