Series
Ratings
213
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
The Witcher Season 4Rated ★ 2.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5- K for KimbapRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 2.5
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.5
- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5