Series
Ratings
983
Pursuit of JadeRated ★ 0.5
TazzaRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Unsung CinderellaRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 3.0
The Boyfriend Season 2Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5