Series
Ratings
80
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
Our PlanetRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 1.0- Magical Girl Raising ProjectRated ★ 2.5
Violet EvergardenRated ★ 2.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 1.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 1.5
Shugo Chara!Rated ★ 2.0- My Little MonsterRated ★ 2.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 2.5
Snow White with the Red HairRated ★ 1.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 0.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 1.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 1.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5