Titles you rated
Until I Destroy My Husband's FamilyRated ★ 3.5
My Love Mix-Up!Rated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Revbahaf Kingdom Rebuilding StoryRated ★ 4.0
- Lovely ComplexRated ★ 4.0
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.5- Shugo Chara! Party!Rated ★ 3.0
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
- 꿈빛 파티시엘 : 프로페셔널Rated ★ 3.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.0
- Kirarin RevolutionRated ★ 3.5