Movies
Ratings
396
Close Your EyesRated ★ 5.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 4.5
Paranoid ParkRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Super Happy ForeverRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 5.0
IntroductionRated ★ 4.0
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
Desert of NamibiaRated ★ 2.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
ElephantRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 3.5- Genius PartyRated ★ 3.5
Mind GameRated ★ 5.0
Donnie DarkoRated ★ 4.5
Lilya 4-everRated ★ 5.0