Series
Ratings
551
The 8 ShowRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The Devil's PlanRated ★ 3.0
KaosRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 4.0
The Four SeasonsRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Love Is Blind: UK Season 1Rated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 3.0
FarzarRated ★ 1.5
SuitsRated ★ 4.0
MulliganRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5
UzumakiRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0