Titles you rated
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
PluribusRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 2.5
The Beginning After the EndRated ★ 0.5
Sword Art OnlineRated ★ 2.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 3.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0- ToGetHerRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 2.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0