Titles you rated
Tokusou Sentai DekarangerRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! SevensRated ★ 2.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Fist of the North StarRated ★ 3.0
TorikoRated ★ 3.0
The Files of Young Kindaichi Season 5Rated ★ 2.5- The Files of Young Kindaichi: Jungle School Murder MysteryRated ★ 3.0
The Files of Young Kindaichi Academy's Seven Mysteries Murder CaseRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam 0080: War in the PocketRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 3.0
The Testament of Sister New Devil: DeparturesRated ★ 3.0
Gundam Build Fighters: TryRated ★ 3.0
Gundam Build FightersRated ★ 3.0- New Mobile Report Gundam WRated ★ 3.0