Series
Ratings
23
Peacemaker Season 2Rated ★ 2.5
Poker FaceRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Oats StudiosRated ★ 2.0
Helluva Boss Season 2Rated ★ 2.5
Helluva Boss Season 1Rated ★ 4.0
Hazbin Hotel Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.5
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 3.5
Takin' Over the AsylumRated ★ 4.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 1.5
Doctor Who: The End of TimeRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
BroadchurchRated ★ 3.0
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 2.0