Series
Ratings
25- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Win or LoseRated ★ 4.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 3.5
Steven UniverseRated ★ 2.5
Steven Universe FutureRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
HildaRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 1.5