Titles you rated
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
JirisanRated ★ 1.5- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 3.0
Your Home is My BusinessRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0