Movies
Ratings
30
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0