Series
Ratings
15
STEINS;GATERated ★ 4.5
School-Live!Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.0
Cobra KaiRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.0