Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
Task Season 1Rated ★ 4.5- CasheroRated ★ 1.5
The StudioRated ★ 4.5
Hijack Season 1Rated ★ 4.0
StickRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
American PrimevalRated ★ 4.5
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Black DovesRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.5
Avatar: The Last Airbender Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0