Series
Ratings
18
Breaking BadRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 5.0- ポケットモンスターRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
The MiddleRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 5.0