Series
Ratings
53- GokusenRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
RememberRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 2.0
Delicious ProposalRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5