Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
After LifeRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 3.0