Movies
Ratings
79
Real SteelRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
The BowRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Last PresentRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
SolaninRated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Born To SingRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0