Movies
Ratings
425
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
See You After SchoolRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Sweet NovemberRated ★ 4.5
Under the Tuscan SunRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0