Series
Ratings
112
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Wonder ManRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 0.5
Glass HeartRated ★ 3.0
ButterflyRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 4.0- Good BoyRated ★ 2.5
Tower of GodRated ★ 3.5
Reacher Season 3Rated ★ 3.5
ReacherRated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 3.0
From Old Country Bumpkin to Master SwordsmanRated ★ 3.0
Wind Breaker Season 2Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.5