Movies
Ratings
1069
The InvitationRated ★ 3.5
The Full MontyRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
DefianceRated ★ 3.0
SpectreRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
Young FrankensteinRated ★ 4.0
CreedRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 1.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Support the GirlsRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 2.5
Homeward Bound: The Incredible JourneyRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.0