Movies
Ratings
414
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5