Movies
Ratings
308
WhiplashRated ★ 5.0
The People UpstairsRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
SiratRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
American History XRated ★ 5.0
They LiveRated ★ 3.5
DoodlebugRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 5.0- Murder ReportRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
Dirty MoneyRated ★ 0.5