Titles you rated
ZekkyoRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5- HitokowaRated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 5.0
Ore no ie no HanashiRated ★ 5.0- UmoreruRated ★ 2.0
Mosaic JapanRated ★ 3.0
TamiouRated ★ 5.0
MiraclesRated ★ 4.0
Jing: King of Bandits Seventh HeavenRated ★ 5.0
Jing: King of BanditsRated ★ 5.0- Emergency Interrogation RoomRated ★ 4.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 1.5
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 3.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5- 스즈키 선생님Rated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5