Movies
Ratings
417
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 2.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Pretty CrazyRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0