Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe RohanRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 5.0