Movies
Ratings
350
Die BadRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.0
PoongsanRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
April StoryRated ★ 4.0