Movies
Ratings
73
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Love at Second SightRated ★ 4.0
Fall in Love at First KissRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0