Series
Ratings
76
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Magic School BusRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0