Titles you rated
Word of HonorRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 5.0
The WolfRated ★ 4.0
Battle Through the HeavenRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
DAKAICHI -I'm being harassed by the sexiest man of the year-Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0