Series
Ratings
43
JumongRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0