Series
Ratings
241
The Art of SarahRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.0