Series
Ratings
194
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
MurderbotRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.0
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 4.0
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
Just an ExcuseRated ★ 4.0
Korean Fried Chicken RhapsodyRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
Together: Treble WinnersRated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 3.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0