Movies
Ratings
555
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
DumboRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: HimRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0