Series
Ratings
102
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Birthcare CenterRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Anna Director's CutRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 3.5