Series
Ratings
12
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 4.0