Movies
Ratings
250
No Other ChoiceRated ★ 2.0
The White TigerRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
The Science of SleepRated ★ 0.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 0.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 2.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5