Movies
Ratings
265
DerangedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0