Series
Ratings
189
Golden SixTONESRated ★ 4.5
Beach BoysRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
Around 1/4Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
My Dear ExesRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Saionjisanwa Kajiwo shinaiRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
9 BorderRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0