Series
Ratings
41
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
Pied PiperRated ★ 2.0
MisaengmulRated ★ 0.5
God's QuizRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 1.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
Heart to HeartRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0